Strony

czwartek, 18 września 2014

Stylizacje paznokci część IZabawa z malowaniem paznokci zaczyna się od kolorów, później zaczynamy malować paznokcie różnokolorowe, albo spokojnie tylko jeden jest inny - najczęściej serdeczny palec.

Bardziej wyszukane stylizacje to malowanie na płytce wzorków, kwiatków. Jeśli mamy krótkie paznokcie to malujmy je na intensywne kolory i unikajmy zdobień. Zdobnictwo fajnie wygląda na długich pazurach. Co jednak gdy ich nie mamy. Możemy położyć tzw. lakier hybrydowy i po 2 tygodniach pazurki odrosną w satysfakcjonujący nas już kształt i odpowiednią długość. Po 4 tygodniach możemy mieć piękne proste, czy migdałowe paznokcie zależnie jakie nam pasują do kształtu dłoni i jakie nam się podobają. 
Tipsy są też jakąś alternatywą, ale sposób w jaki są mocowane degeneruje keratynę płytki, a co się z tym wiąże po zdjęciu tipsa nigdy nie wraca płytka do pierwotnego stanu - paznokcie słabo rosną i gdy odrosną to dopiero keratyna w paznokciach jest substancją bez chemicznych dodatków jakie w nią wniknęły w trakcie klejenia tipsa. Zdecydowanie odradzam i polecam lakiery hybrydowe.

Na zadbanych dłoniach i wyprowadzonych idealnie paznokciach można nałożyć french. Klasyczny pasek emalii w bieli i lakieru w różu. Frenchu nie nakładajmy jeśli paznokcie są zbyt krótkie, a skórki wokół paznokci zaniedbane - nawet profesjonalne jednorazowe usunięcie ich nie pomoże przy tym wymagającym stylu. To styl dla idealistek dbających stale o bardzo porządny wygląd dłoni.


French


 Idealne wykonanie frenchu wymaga dużej wprawy stylistki, odpowiednich lakierów i użycia cienkich sond lub pędzelków. Ta stylizacja jest również bardziej czasochłonna niż lakiery bez wzorków. Nas jednak interesują jeszcze wymyślniejsze historie, a za tym przejdźmy do cup cake i innych.cup cake

Amerykańskie ciasteczko - muffinka.

half moon

Half moon.

black hearts


paseczki.

confetti
kokardkiI zupełnie na koniec stylizacje wg autorskiego pomysłu.

Warto więc wybrać się do stylistki. W następnym poście o stylizacjach paznokci pojawią się inne ozdoby. Polecam Centrum Regeneracji Ciała.

Stylizacje część II

Stylizacje paznokci część III

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz