Strony

piątek, 18 marca 2016

chroming ; strobing ; baking - trendy w makijażu 2016

Mocne rozświetlanie cery coraz bardziej zyskuje na popularności. Ostatnio coraz głośniej jest o nowym trendzie – „chromingu”, który ma zapewniać efekt wyjątkowo świetlistej, wręcz mokrej cery. Jak uzyskać taki efekt?


Strobing - krok po krokuKonturowanie powoli odchodzi do lamusa! A przynajmniej na chwilę ustępuje miejsca nowemu, gorącemu trendowi, który pokochał internet! Instagram oszalał na punkcie nowej odsłony konturowania - #strobing to niezwykle popularny hashtag w ostatnim czasie. Sprawdź, na czym polega strobing!

Na czym polega chroming?

Szminka, cień czy puder rozświetlający – czym najlepiej rozświetlać cerę?


Baking to technika w makijażu, która znana jest od dawna, ale dopiero niedawno stała się masowym trendem. Jest szczególnie ceniona przez wizażystów, gdyż zapewnia podkreślenie konturowania, trwałość oraz fotogeniczność makijażu. Dziś wyjaśniam, na czym dokładnie polega ta metoda.
Baking – nowy trend w makijażu

Co ciekawe baking, jak wiele innych trendów został zapoczątkowany przez środowisko drag queens. Później do wzrostu popularności techniki przyczyniła się Kim Kardashian i jej makijażysta Mario Dedivanovic. Obecnie baking jest techniką stosowaną przez wielu profesjonalnych wizażystów, coraz częściej możemy także zobaczyć wykonywanie bakingu krok po kroku przez dziewczyny z internetowej społeczności związanej z makijażem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz