Strony

piątek, 14 lutego 2014

Manicure hybrydowy - nowoczesność - jakość XXI wieku

Migdałowy kształt paznokcia
French hybrydowy
Najdelikatniejszy manicure odpowiedni do ślubu i na co dzień do pracy. Efektownie błyszczący, perfekcyjnie schludny i trwały do 3 tygodni. Jak powstaje taki elegancki manicure?
Krok po kroku zaprzyjaźniam Panie z tym zaawansowanym technologicznie i specyficznym manikiurem. Zapraszam do przeczytania.
Etap I
Na zdezynfekowanych dłoniach nie ma już lakieru na paznokciach - zostają one opiłowane i skorygowane.
Matowienie płytki paznokciowej
Wypiłowanie kształtu paznokcia zależy od upodobań klientki - mogą być kwadratowe, migdałowe, półokrągłe. Nie wszystkie wypiłowane kształty zakończeń  są odpowiednie do kształtu płytki paznokciowej jaką  posiadamy i trzeba dużego doświadczenia i wiedzy manikiurzystki by umiejętnie dopasować taki kształt końcówki.
Opiłowywanie paznokci
Etap II
Największej precyzji przy wykonaniu manicure hybrydowego wymaga umiejętne usunięcie skórek z wałów około paznokciowych - efekt zadbanych dłoni i ostatecznego wyglądu hybrydy gwarantuje doskonałe wycięcie skórek - tak by nie pozostały jakiekolwiek najmniejsze zadziorki, pofalowania skórek czy inne uszkodzenia i niedoskonałości.
Etap III
Delikatne zmatowienie płytki paznokciowej przy pomocy bardzo drobnego pilniczka zwiększające przyczepność lakieru i jego późniejszą długotrwałość.
Cofanie skórek
Paznokcie muszą być idealnie opracowane przed przystąpieniem do nakładania kolejnych preparatów z jakich składa się manicure hybrydowy. Trzeba nadać kształt u nasady paznokcia, cofnąć narastającą skórkę na paznokciu i usunąć wszelkie niedoskonałości - zapewniam, że da się to wykonać na najbardziej zaniedbanych dłoniach tak by wyglądały zachwycająco pięknie.

Etap IV
Odtłuszczenie zmatowionych paznokci i nałożenie preparatu zwiększającego przyczepność lakieru. Preparaty te całkowicie bezwonne i przezroczyste powlekają płytkę paznokcia niewidocznymi dla oka warstwami. W żaden sposób nie uszkadzają płytki i nie powodują w
Usuwanie skórek
konsekwencji osłabienia paznokcia czy  jakiegokolwiek ich zniszczenia. Zastosowana technologia gwarantuje nam przyjazny dla naszego organizmu wpływ wszelkich preparatów jakie składają się na tenże manicure. Nie ma w nich toksycznego toluenu, jaki do niedawna był składnikiem chociażby wszystkich popularnych lakierów do paznokci.


Etap V
Nałożenie warstwy bazowej. Chroni ona paznokieć przed przebarwieniem go od barwnika jaki jest w lakierze. Często klientki nie stosują do zwykłych lakierów podkładów zabezpieczających
Kolejne warstwy preparatów
Utwardzenie warstw bazy, lakieru i topu w lampie UV
paznokcie przed wniknięciem barwnika lakieru do głębszych warstw paznokcia czego efektem jest po zmyciu lakieru żółte, brązowe lub czerwone ich zabarwienie. Przezroczysta baza zostaje utwardzona w lampie emitującej promienie ultrafioletowe przez 120 sekund.Etap VI
Przystępujemy do nakładania lakieru - tu prawie bezbarwnego - jest to lekko różowy lakier hybrydowy, do którego na końcówkach paznokci zostanie domalowany białym lakierem hybrydowym paseczek frenchu. Wszystkie warstwy w zależności od ilości jakiej wymaga poprawnie wykonany manicure hybrydowy utwardzane są w lampie UV. Ostatnią warstwę stanowi nabłyszczający, bezbarwny top nadający lakierom głębi i połysku  porównywalnych  z głębią i połyskiem lakierów spotykanych na najnowocześniejszych karoseriach samochodowych.
Top
Różowy bezbarwny lakier


Wykonanie  manicure hybrydowego french zajmuje  około 60 minut. W tak precyzyjnie stworzonym manicure można swobodnie wykonywać wszelkie prace związane z moczeniem rąk w wodzie, nie przeszkadza ich kremowanie i natłuszczanie. Lakier jest trwały od 2 do 3 tygodni w zależności od rodzaju płytki : od twardości, długości paznokcia oraz natłuszczenia płytki przed nałożeniem lakieru. Polecam nakładanie hybrydy na bardzo krótkie paznokcie zniszczone obgryzaniem. Paznokcie pod lakierem rosną i szybko można tym sposobem doprowadzić do uzyskania pięknych długich własnych paznokci. Zdjęcie warstw lakieru - usunięcie go - odbywa się za pomocą acetonu : poprzez ich namoczenie przez 1 minutę w płynie lub owinięcie płatkami nasączonymi w acetonie na 2 minuty.

      

Pamiętajmy: 
hybryda to lakier, a nie sztuczne naklejane paznokcie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz