Strony

wtorek, 3 grudnia 2013

Skóra lubi kwasy AHA

Eksfoliacja kwasami AHA i BHA

1. Czym są kwasy AHA i BHA?
 Kwas gliokolowy: pochodzi z trzciny cukrowej - posiada najmniejszą cząsteczkę dzięki czemu głeboko wnika w skórę. Stosowanie kwasu glikolowego odbudowuje włókna sprężyste i poprawia elastyczność skóry. Zwiększa się produkcja kolagenu co prowadzi do poprawy biologicznych właściwości skóry.
Kwas mlekowy: powstaje z fermentacji bakterii i jest składnikiem naszego organizmu dzięki czemu ma wysokie powinowactwo do naszej skóry. Silnie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Silnie złuszcza naskórek, przyspiesza regenerację i niezwykle silnie nawilża.
Kwas cytrynowy : wystepuje w wiekszosci owoców cytrusowych i wykazuje silne działanie przeciwutleniajace - oczyszcza skórę i skutecznie wspomaga terapie przeciwtrądzikowe.
Kwas jabłkowy : pozyskiwany z jabłek. Silnie obniża pH preparatu, rozjaśnia, wygładza, rozświetla skórę. Delikatnie złuszcza.
Kwas winowy : występuje w winogronach. Oczyszcza skórę, usuwa drobne przebarwienia i zwęża pory. Ma silne właściwości przeciwstarzeniowe i delikatne właściwości złuszczające.
2. Na czym polega zabieg i dla kogo jest przeznaczony?
  Zabieg całkowicie bezbolesny, bez uczucia pieczenia, swędzenia, mrowienia etc. Niskie pH preparatu gwarantuje głęboką penetrację w głąb naskórka. Skierowany jest do osób z przebarwieniami ( piegi, plamy posłoneczne, plamy wątrobowe ), z bliznami ( po trądziku, po ospie ), z trądzikiem ( młodzieńczym, pospolitym, zaskórnikowym ), ze zmarszczkami ( mimiczne, wiekowe ), z cerą wrażliwą i suchą ( nawilżanie, złuszczanie ). Całkowicie bezpieczny - nie ma możliwości poparzenia, uszkodzenia - dzięki preparatom firmy PHYRIS.
3. Z czego się składają preparaty kwasowe i jakie dają efekty?
Kwasy AHA ( glikolowy, mlekowy, cytrynowy oraz winowy ) zamknięte w liposomach stopniowo uwalniają się do głębszych warstw naskórka. Wpływają na silne wygładzenie naskórka, jego napięcie, a dodatkowo działają przeciwzapalnie, redukują blizny i przebarwienia. Efekty serii 5 zabiegów utrzymują się cały rok.
4. Jaka ilość zabiegów kwasami w zależności od rodzaju cery?
Seria zabiegów to 5 zabiegów w odstępach 10-14 dni 4 zabiegi i piaty zabieg po miesięcznej przerwie. W przerwach pomiędzy zabiegami dobrze skorzystać z dodatkowych zabiegów typu: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, oczyszczanie, mezoterapia bezigłowa, sonoforeza etc. Dodatkowe zabiegi pozwolą na usuniecie nagromadzonego naskórka, zaskórników, spłycenie blizn i zmarszczek oraz dostarczenie dodatkowych substancji takich by zabiegi kwasami AHA w pełni mogły zadziałać na dany problem cery.
5. Jaki koszt?
Cena jednego zabiegu to 50zł za pakiet opłacony z góry. Przy zabiegu jednorazowym płatne 70zł. Dodatkowy zabieg + 20zł ( kawitacja, mikrodermabrazja, mezoterapia etc. )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz