Strony

piątek, 8 listopada 2013

Zabiegi z urządzeniami u kosmetyczki

Eksfoliacja kwasami AHA

Dopiero weszły nowe pojęcia, a już zmieniają się preparaty i sposoby ich nakładania. Pocieszające jest jedno - ceny zeszły w dół. Teraz każdy może skorzystać z dobroczynnego działania kwasów AHA u kosmetyczki. Nie musimy już iść do dermatologa i zapłacić fortunę za zabieg wyłączający nas dodatkowo z życia na 2 tygodnie i cierpieć z powodu gorączki, złuszczania, pieczenia i powikłań. Dziś mamy bezpieczniejsze preparaty działające wolniej, w kilku zabiegach rozciągnięte jest złuszczanie i tym sposobem można normalnie funkcjonować. Efekty są spektakularne bo nawilżenie skóry jest ewidentnie lepsze, napięcie skóry wzrasta po każdym zabiegu sukcesywnie, wypłycają się zmarszczki i blizny.... i wyrównuje się koloryt skóry.
Taka bezpieczna seria eksfoliacji ( 5 zabiegów ) w moim salonie kosmetycznym to koszt 250zł. Czas zabiegu 45minut. Więcej czytaj tutaj.
Głowica diamentowa i schemat reakcji skóry

Mikrodermabrazja diamentowa

Są różne mechaniczne peelingi, ale zdecydujmy się na ten w połączeniu z kwasami AHA. Dlaczego wybrałam ten zabieg? Otóż jest on krótki, skuteczny, bezbolesny. Spłyca zmarszczki i blizny potrądzikowe, zmniejsza przebarwienia starcze i po słoneczne, a dodatkowo wpływa na przyrost warstw skóry - poprawiając jej kondycję. Decyzja o potrzebie takiego peelingu zależy od rodzaju problemu z jakim mamy do czynienia. Zabiegi wykonuje się w seriach rzadziej ( co 10 dni ) w zabiegach potrądzikowych i częściej przy regenerujących - przeciwzmarszczkowych ( co 6 dni ).
Koszt zabiegów w seriach to 350zł za 10 zabiegów. W zabieg potrądzikowy wchodzi tonizacja i preparat z olejkiem z drzewa herbacianego doskonale regulujący pracę gruczołów wydzielania, zapobiegając jednocześnie namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za powstawania zmian trądzikowych. Czas zabiegu to 15-20minut.

Peeling kawitacyjny

Bardzo ciekawy peeling. Po tym zabiegu skóra pozbawiona jest wszelkich form życia bytujących normalnie na naszej skórze. Mamy możliwość kontrolowania rozwoju bakterii trądzikowych ( propionibacterium acnes ) dzięki kawitacji. Czym jest kawitacja?
peeling kawitacyjny
Jest to zabieg głębokiego nawilżenia skóry poprzez sole fizjologiczne metodą ultradźwiekową. Zabieg całkiem bezbolesny powodujący oczyszczenie porów zablokowanych czopami keratyny, wywołujący mikromasaż skóry wpływający na poprawę pracy gruczołów wydzielania oraz powodujący
najciekawszy efekt - rozbicie skupisk melaniny w naskórku co prowadzi do zmniejszenia przebarwień - plam. Polecany zgodnie z działaniem dla cer suchych i łuszczących się, łojotokowych i skłonnych do przebarwień. Zabieg wykonywany w zależności od potrzeb jednorazowo lub w seriach koszt jednego zabiegu to 20zł. Czas trwania 15 minut.

Sonoforeza

Do zabiegu dla cery suchej, łojotokowej, naczynkowej, czy dojrzałej można
Głowica do sonoforezy
dla wzmocnienia efektu zastosować zabieg sonoforezy z odpowiedniego dla danej skóry preparatu. Najskuteczniejsza jest VIT C i ona wnika najchętniej do skóry, ale można podać gotowe przystosowane do sonoforezy preparaty regulujące wydzielanie sebum, nawilżające, przeciwzmarszczkowe, dotleniające etc. Koszt zabiegu zależny jest od ceny preparatu jaki jest zastosowany. Czas trwania zabiegu to 15 minut.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz